Mükemmellikte Kararlılık Belgemizi Aldık tıklayınız

4M Ankara merkez ofisini gezmek için tıklayınız

2014 tanıtım kataloğunu görmek için tıklayınız

Tanıtım ve eğitim videolarını izlemek için tıklayınız

YATIRIM TEŞVİK BELGESİ

Devletin, yatırım hacminin arttırılması amacıyla, bu konularda önceliği olan yörelere daha çok olmak üzere, yatırımın cinsine bağlı olarak değişen oranlarda verilen ve yatırımcıya sunulan desteklerdir.
Devamı için tıklayın

İHRACAT TEŞVİKLERİ

İthal edeceğiniz hammaddelerde Gümrük Vergisi, KKDF Fonu, KDV, VRHİ, yerli alacağınız hammaddelerde KDV oranı kadar vergi İstisnalarından yararlanmak için Dahilde İşleme İzin Belgesi almayı ihmal etmeyiniz.
Devamı için tıklayın

YABANCI PERSONEL İŞLEMLERİ

4M Danışmanlık, yabancı personel çalışma izinleri yasa ve uygulama kurallarını çok iyi bilen güçlü uzman kadrosuna sahiptir. 4M her arandığında, hizmet verilen her konu ile ilgili en az üç uzman personel hizmetinize hazırdır.
Devamı için tıklayın

SINAİ MÜLKİYET HAKLARI

4M, deneyimli ekibiyle markaların seçimi ve araştırılması, tescil edilebilirlik durumu, marka yenilemeleri, benzer marka itirazları, marka lisans sözleşmeleri ve marka hukukuyla ilgili diğer bütün konularda müvekkillerine danışmanlık hizmeti vermektedir.
Devamı için tıklayın

GÜVENLİK BİLGİ FORMU (GBF)
(MATERIAL SAFETY DATA SHEET “MSDS”)

Tehlikeli maddelerin ve kimyasal karışımların özelliklerine göre;
Bulunduğu işyerlerinde alınması gereken güvenlik önlemleri ile insan sağlığı ve çevrenin, olumsuz etkilerinden korunmasına yönelik ayrıntılı bilgileri içeren Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan belgedir.
Devamı için tıklayın

İTHALAT İZİNLERİ

03.03.2015 tarihinden itibaren onaylanan kontrol belgeleri, Gümrük ve Ticaret Bakanlığının Tek Pencere Sistemi adını verdiği elektronik sisteme aktarılmıştır. Bu nedenle kağıt ortamında kontrol belgesi düzenlenmemektedir.
Devamı için tıklayın

YEŞİL YILDIZ BELGESİ

Konaklama Tesislerinin çevreye duyarlı sürdürülebilir, Turizm hizmeti sunmalarını sağlayan sistemin yeşil yıldızlı “Çevre Etiketi” uygulamasıdır.Yeşil yıldız çevre etiketi belgesi alabilmek için Turizm İşletme Belgesi alınmış olması zorunludur.
Devamı için tıklayın

YURT DIŞINA YÖNELİK DESTEKLER

Uluslararası fuarlara, katılan, Yurtdışı Pazar araştırması yapan, Yurtdışında tanıtım harcamaları yapan, Uluslararası nitelikteki sertifikaları alan, Tarım analiz raporları ve sağlık sertifikaları alan,Yurtdışıda Ofis, mağaza, kiosk, depo, reyon, showroom açanların, Şirketleri giderleri Ekonomi Bakanlığı tarafından belirlenen oranlarda desteklenmektedir.
Devamı için tıklayın

YABANCI SERMAYELİ ŞİRKET, ŞUBE, İRTİBAT BÜROSU KURULUŞU

Türkiye’de şirket, şube ve İrtibat bürosu kuruluşunda yapacağınız faaliyetlere göre kuruluş yeri seçimi, sermaye yapısı, çalışma usulleri hakkında 4M Danışmanlık uzmanları bilgilendirme ve yönlendirmeleri yapar.
Devamı için tıklayın

TURİZM YATIRIM TEŞVİKLERİ

Yatırımın büyüklüğüne, yıldız sayısına, Turizm işletme belgesi ve Yeşil yıldız belgesi alım Kriterlerine göre yatırımın önceden planlanarak yapılmasına yönelik Turizm Bakanlığı’ndan alınan belgedir.
Devamı için tıklayın

UBB ÜRÜN VE FİRMA KAYDI

Ürün Takip Sistemi ile tıbbi cihazların ve kozmetik ürünlerinin üretim yerinden veya ithalat aşamasından son kullanıcıya kadar takip edilmesi ve izlenmesi hedeflenmektedir. Projenin 3 yılda tamamlanarak 2017 yılında uygulamaya geçmesi öngörülmektedir.
Devamı için tıklayın