Patent Başvurularına Karşı İtirazlar

Patent alabilme Kriterlerini karşılamayan veya devam eden haklarınızı ihlal eden patent başvurularına karşı itiraz hakkınızı kullanabilirsiniz.

İtiraz başvuruları, Resmi Patent Bülteni’nde yayınlandığı tarihten itibaren 6 ay içinde itiraz yapılmalıdır. Aksi halde itiraz işleme alınmaz.

Aleyhinize sonuç doğuran patent tescil edilmiş olması halinde, aleyhinize açılan davaya karşı patentin yenilik özelliğini taşımadığını sağlayan eski tarihli kullanım kanıtları sunulması halinde mahkeme kararı ile iptali mümkün olabilir.

4M Danışmanlık, müşteri talebi üzerine, tescilli Patent, Marka ve Tasarımlarınızın yeni başvurusu yapılmış benzerleri arasından araştırma yapar. Zamanında itiraz dosyanızı hazırlar ve itiraz işlemlerini gerçekleştirir.

Patent itiraz dosyasını hazırlama uzmanlık gerektiren bir konudur. İşinizi ehlini vermeyi ihmal etmeyiniz.

4M Danışmanlık, 1991 yılından bugüne 33 yıllık tecrübesi ile 25.000 den fazla müşterisine hizmet vermiş, sektörün öncüsü kurumsal bir danışmanlık firmasıdır.

4M ile çalışırken müşterinin takibi ve düşünmesine gerek kalmaz. Yabancı işten ayrılıncaya kadar 4M uzmanları izler. Zamanında işlemleri başlatır.

Çalışma izinleri hakkında detaylı bilgi için (212) 573 0101 veya (312) 550 5050 telefonlardan 4M uzmanları ile görüşmeden karar vermeyiniz.

Daha detaylı bilgi almak için tıklayınız YABANCI PERSONEL ÇALIŞMA İZİNLERİ

Referanslarımız

Daha fazlasını yükle


Aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın,
ÜCRETSİZ ön danışmanlık hizmetimizden faydalanın

Sayın Himmet Öztürk; Teşekkür ederiz.
Uzmanlarımız sizinle temasa geçecektir.

Benzer Konular