Tanınmış Marka Başvuruları

Marka ticari ortamda kullanıldığı mallarla ilgili itibari değer çok yüksek seviyeye çıkmış olabilir.

Bu durumda markanın tanınmışlık derecesinin yükseldiğinden bahsedilebilir.

İtibari değeri yüksek olan markaların geniş kapsamlı korumadan faydalanabilmeleri, markanın itibarı açısından da büyük önem taşır.

Markanın tanınmış kabul edilebilmesi için markanın konulduğu mal veya hizmetin tüketici çevresinde veya ilgili sektörde tanınmış olması yeterlidir.

Eğer marka malın hitap ettiği çevrenin dışında da çok tanınmışsa, Tanınmış marka statüsü verilmesi için başvuru yapılır.

Türkiye’de tanınmış marka olmak bir hedeftir. Asıl hedef dünya markası olmaktır. Bu hedef kuruluşun en üst kademesinden en alt kademesine kadar benimsenmiş, tüm üretim, pazarlama, satış sonrası hizmetler kesin müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde gerçekleşmiş olmalı, daima bilinen, aranan ve güvenilen marka olmalıdır.

Markanız sizin için önemli olabilir. Önemli olan Markanızın tüm müşterileriniz ve müşteri adaylarınız için tanınmış olmasıdır.

4M, tanınmış marka başvuruları konusunda müvekkillerine danışmanlık vermektedir.

Somut olayın şartlarına göre müvekkillerden sağlanan ve kendi araştırmamız sonunda elde edilen verileri ve belgeleri, detaylı açıklamaları kapsayan başvurular yapılarak başarı ile sonuçlandırılmaktadır.

r.

4M Danışmanlık, %30’dan fazlası 8-20 yıl arası çalışan 70’e yakın nitelikli personeli ile 1991’den itibaren 10.000’den fazla müşterisine etik kuralları ile hizmet sunmuş kurumsal bir danışmanlık şirketidir.

4M ile çalışırken müşterinin takibi ve düşünmesine gerek kalmaz. Yabancı işten ayrılıncaya kadar 4M uzmanları izler. Zamanında işlemleri başlatır.

Çalışma izinleri hakkında detaylı bilgi için (212) 573 0101 veya (312) 550 5050 telefonlardan 4M uzmanları ile görüşmeden karar vermeyiniz.

Daha detaylı bilgi almak için tıklayınız YABANCI PERSONEL ÇALIŞMA İZİNLERİ

Referanslarımız

Daha fazlasını yükle


Aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın,
ÜCRETSİZ ön danışmanlık hizmetimizden faydalanın

Sayın Himmet Öztürk; Teşekkür ederiz.
Uzmanlarımız sizinle temasa geçecektir.

Benzer Konular