4M Ankara merkez ofisini 3 boyutlu gezmek için tıklayınız

2014 tanıtım kataloğunu görmek için tıklayınız

Tanıtım ve eğitim videolarını izlemek için tıklayınız

YATIRIM TEŞVİK BELGESİ

Devletin, yatırım hacminin arttırılması amacıyla, bu konularda önceliği olan yörelere daha çok olmak üzere, yatırımın cinsine bağlı olarak değişen oranlarda verilen ve yatırımcıya sunulan desteklerdir.
Devamı için tıklayın

81 ilde yeni yatırım teşviklerini online formumuzu kullanarak anında öğrenebilirsiniz..

İHRACAT TEŞVİKLERİ

İthal edeceğiniz hammaddelerde Gümrük Vergisi, KKDF Fonu, KDV, VRHİ, yerli alacağınız hammaddelerde KDV oranı kadar vergi İstisnalarından yararlanmak için Dahilde İşleme İzin Belgesi almayı ihmal etmeyiniz.
Devamı için tıklayın

YABANCI PERSONEL İŞLEMLERİ

4M Danışmanlık, yabancı personel çalışma izinleri yasa ve uygulama kurallarını çok iyi bilen güçlü uzman kadrosuna sahiptir. 4M her arandığında, hizmet verilen her konu ile ilgili en az üç uzman personel hizmetinize hazırdır.
Devamı için tıklayın

SINAİ MÜLKİYET HAKLARI

4M, deneyimli ekibiyle markaların seçimi ve araştırılması, tescil edilebilirlik durumu, marka yenilemeleri, benzer marka itirazları, marka lisans sözleşmeleri ve marka hukukuyla ilgili diğer bütün konularda müvekkillerine danışmanlık hizmeti vermektedir.
Devamı için tıklayın

İTHALAT İZİNLERİ

03.03.2015 tarihinden itibaren onaylanan kontrol belgeleri, Gümrük ve Ticaret Bakanlığının Tek Pencere Sistemi adını verdiği elektronik sisteme aktarılmıştır. Bu nedenle kağıt ortamında kontrol belgesi düzenlenmemektedir.
Devamı için tıklayın

YEŞİL YILDIZ BELGESİ

Konaklama Tesislerinin çevreye duyarlı sürdürülebilir, Turizm hizmeti sunmalarını sağlayan sistemin yeşil yıldızlı “Çevre Etiketi” uygulamasıdır.Yeşil yıldız çevre etiketi belgesi alabilmek için Turizm İşletme Belgesi alınmış olması zorunludur.
Devamı için tıklayın

İHRACATA YÖNELİK DEVLET DESTEKLERİ

Uluslararası fuarlara, katılan, Yurtdışı Pazar araştırması yapan, Yurtdışında tanıtım harcamaları yapan, Uluslararası nitelikteki sertifikaları alan, Tarım analiz raporları ve sağlık sertifikaları alan,Yurtdışıda Ofis, mağaza, kiosk, depo, reyon, showroom açanların, Şirketleri giderleri Ekonomi Bakanlığı tarafından belirlenen oranlarda desteklenmektedir.
Devamı için tıklayın