DİİB Performans izleme hizmeti

DİİB PERFORMANS İZLEME HİZMETİ

Dahilde İşleme izin belgesi gerçekleşen ithalat, ihracat miktarları, ikincil işlem görmüş ürünü, üretim kapasitesi ve TEV hesaplamaları ile bir bütün olup sürekli izlenmesi, sorun yaşanmaması için zamanında tedbir alınması gereken aktif bir belgedir.

4M Danışmanlık Dahilde işleme izin belgesi kullanımı başladıktan sonra müşterinin belge kapsamında ithalatını ve ihracatını izler. İthalat ve ihracat gerçekleşmelerini değerlendirir. İthalat fazlası ile ihracat açığı konusunda periyodik bilgilendirmeler yapar.

Tedbir alınması gereken konuları özellikle hatırlatır. Yapılan uygulamaları takip ederek müşterinin riske girmesini önleyici çalışmalar ve bilgilendirmeler yapar.

İzleme faaliyeti ve buna bağlı olarak alınan tedbirlerle riske girmeden yapılan işlemler sonunda belgenin kapatılması sorunsuz olarak gerçekleşir.

Danışmanlık, müşteri ile işbirliği halinde paylaşma ve çözüm üreterek çalışma şeklidir.

4M Danışmanlık 1991 yılından beri hiç pazarlama yapmadan sadece müşteri tavsiyeleri ile şimdiki seviyesine gelmiştir.

4M Danışmanlık, 1991 yılından bugüne 33 yıllık tecrübesi ile 25.000 den fazla müşterisine hizmet vermiş, sektörün öncüsü kurumsal bir danışmanlık firmasıdır.

4M ile çalışırken müşterinin takibi ve düşünmesine gerek kalmaz. Yabancı işten ayrılıncaya kadar 4M uzmanları izler. Zamanında işlemleri başlatır.

Çalışma izinleri hakkında detaylı bilgi için (212) 573 0101 veya (312) 550 5050 telefonlardan 4M uzmanları ile görüşmeden karar vermeyiniz.

Daha detaylı bilgi almak için tıklayınız YABANCI PERSONEL ÇALIŞMA İZİNLERİ

Referanslarımız

Daha fazlasını yükle


Aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın,
ÜCRETSİZ ön danışmanlık hizmetimizden faydalanın

Sayın Himmet Öztürk; Teşekkür ederiz.
Uzmanlarımız sizinle temasa geçecektir.