DİİB Performans izleme hizmeti

DİİB PERFORMANS İZLEME HİZMETİ

Dahilde İşleme izin belgesi gerçekleşen ithalat, ihracat miktarları, ikincil işlem görmüş ürünü, üretim kapasitesi ve TEV hesaplamaları ile bir bütün olup sürekli izlenmesi, sorun yaşanmaması için zamanında tedbir alınması gereken aktif bir belgedir.

4M Danışmanlık Dahilde işleme izin belgesi kullanımı başladıktan sonra müşterinin belge kapsamında ithalatını ve ihracatını izler. İthalat ve ihracat gerçekleşmelerini değerlendirir. İthalat fazlası ile ihracat açığı konusunda periyodik bilgilendirmeler yapar.

Tedbir alınması gereken konuları özellikle hatırlatır. Yapılan uygulamaları takip ederek müşterinin riske girmesini önleyici çalışmalar ve bilgilendirmeler yapar.

İzleme faaliyeti ve buna bağlı olarak alınan tedbirlerle riske girmeden yapılan işlemler sonunda belgenin kapatılması sorunsuz olarak gerçekleşir.

Danışmanlık, müşteri ile işbirliği halinde paylaşma ve çözüm üreterek çalışma şeklidir.

4M Danışmanlık 1991 yılından beri hiç pazarlama yapmadan sadece müşteri tavsiyeleri ile şimdiki seviyesine gelmiştir.

4M Danışmanlık, %30’dan fazlası 8-20 yıl arası çalışan 70’e yakın nitelikli personeli ile 1991’den itibaren 10.000’den fazla müşterisine etik kuralları ile hizmet sunmuş kurumsal bir danışmanlık şirketidir.

4M ile çalışmıyor olsanız dahi aramak ve bilgi almaktan çekinmeyiniz.

4M ile çalışırken müşterinin takibi ve düşünmesine gerek kalmaz. Yabancı işten ayrılıncaya kadar 4M uzmanları izler. Zamanında işlemleri başlatır.

Çalışma izinleri hakkında detaylı bilgi için (212) 573 0101 veya (312) 550 5050 telefonlardan 4M uzmanları ile görüşmeden karar vermeyiniz.

Daha detaylı bilgi almak için tıklayınız YABANCI PERSONEL ÇALIŞMA İZİNLERİ
Dahilde İşleme İzin Belgesi Sıkca Sorulan Soruları görmek için tıklayın

Referanslarımız

Daha fazlasını yükle


Aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın,
ÜCRETSİZ ön danışmanlık hizmetimizden faydalanın

Sayın Himmet Öztürk; Teşekkür ederiz.
Uzmanlarımız sizinle temasa geçecektir.