DİİB Belgesi iptal işlemleri

DAHİLDE İŞLEME İZİN BELGESİ İPTALİ

İhracat amacıyla alınan Dahilde İşleme İzin Belgesi kapsamında başarılı çalışma ile ithalat ve ihracat gerçekleşmeleri yapılarak belge kapatılabileceği gibi, ithalat ve ihracat işlemlerine başlanmayan, başlansa dahi ithalat sürecinde desteklerden yararlanılmamışsa belge iptal ettirilebilir. Bundan dolayı sorumluluk doğmaz.

Yanlış işlem yapmamak için 4M’ e danışmadan karar vermeyiniz.

Yanlış beyan edilerek belgenin iptal ettirildiğinin tespiti halinde 6183 sayılı devlet alacakları kanununa göre ceza ve faizleri ile birlikte tahsil edilir.

Belgenin iptal başvurusu için gerekli belgeler:

  1. Dahilde İşleme İzin Belgesi Aslı ve Ekleri
  2. Başvuru dilekçesi (örneğini 4M gönderecektir.)

4M Danışmanlık uzmanları hizmet verdiği her konuda, bilgilendirme isteklerinizi karşılar. Talep edilmesi halinde hizmet sunar.

4M Danışmanlık, %30’dan fazlası 8-20 yıl arası çalışan 70’e yakın nitelikli personeli ile 1991’den itibaren 10.000’den fazla müşterisine etik kuralları ile hizmet sunmuş kurumsal bir danışmanlık şirketidir.

4M ile çalışmıyor olsanız dahi aramak ve bilgi almaktan çekinmeyiniz.

4M ile çalışırken müşterinin takibi ve düşünmesine gerek kalmaz. Yabancı işten ayrılıncaya kadar 4M uzmanları izler. Zamanında işlemleri başlatır.

Çalışma izinleri hakkında detaylı bilgi için (212) 573 0101 veya (312) 550 5050 telefonlardan 4M uzmanları ile görüşmeden karar vermeyiniz.

Daha detaylı bilgi almak için tıklayınız YABANCI PERSONEL ÇALIŞMA İZİNLERİ
Dahilde İşleme İzin Belgesi Sıkca Sorulan Soruları görmek için tıklayın

Referanslarımız

Daha fazlasını yükle


Aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın,
ÜCRETSİZ ön danışmanlık hizmetimizden faydalanın

Sayın Himmet Öztürk; Teşekkür ederiz.
Uzmanlarımız sizinle temasa geçecektir.