CE BELGESİ

CE işareti üreticilere, ürünlerinin bazı standartlara ve gereksinimlere uygunluğunu sağlama yükümlülüğünü verirken kullanıcılarında ürünün temel kalite ve güvenlik standartlarına uyduğunu bilmesini sağlar. CE Markası pek çok kullanıcı tarafından bir kalite sembolü olarak bilinmektedir, CE belgesi, ürünlerin, amacına uygun kullanılması halinde insan can ve mal güvenliği, bitki ve hayvan varlığı ile çevreye zarar vermeyeceğini, diğer bir ifadeyle ürünün güvenli bir ürün olduğunu gösteren bir işarettir.

CE Sertifikası Avrupa Birliği’nde üretilen ve AB Direktiflerinden birinin veya birkaçının kapsamına giren tüm ürünler için bir zorunluluk olduğu gibi AB üyesi olmayan ülkelerdeki ürünlerin AB içerisinde satılabilmesi için de gereklidir.

4M Danışmanlık, belirtmiş olduğumuz hizmet kapsamımızdaki direktifler için, onaylanmış kuruluş denetimini organize eder, onaylanmış kuruluştan CE belgesini firmanıza teslim edene kadar hizmetini sürdürür.

HİZMET VERDİĞİMİZ DİREKTİFLER :

2014/35/AB          Alçak Gerilim Cihazları
201 4/30/AB         Elektromanyetik Uyumluluk Yönetmeliği
305/2011 /AB        Yapı Malzemeleri
2006/42/EC          Makina Emniyeti Yönetmeliği

Detaylı bilgi için 4M uzmanlarını aramaktan çekinmeyiniz.

4M Danışmanlık, %30’dan fazlası 8-20 yıl arası çalışan 70’e yakın nitelikli personeli ile 1991’den itibaren 10.000’den fazla müşterisine etik kuralları ile hizmet sunmuş kurumsal bir danışmanlık şirketidir.

4M ile çalışmıyor olsanız dahi aramak ve bilgi almaktan çekinmeyiniz.

İthalat İzinleri Sıkca Sorulan Soruları görmek için tıklayın

Referanslarımız

Daha fazlasını yükle


Aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın,
ÜCRETSİZ ön danışmanlık hizmetimizden faydalanın

Sayın Himmet Öztürk; Teşekkür ederiz.
Uzmanlarımız sizinle temasa geçecektir.