About Us

HER ADIMDA SİZİNLEYİZ

Vizyonumuzla hedeflerimize ulaşmanın tek yolu Misyonumuzla tüm süreçlerde kesin müşteri memnuniyetini sağlayacak hizmetler sunmaktır.

81 ilde her konuda genel, bölgesel, öncelikli ve yatırımlarda yararlanacağınız destek çeşitlerini, destek oranlarını ve tutarlarını görebileceğiniz hesaplama tablosu 4M uzmanları ve bilgi işlem ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Bu 4M’in bir sosyal sorumluluk hizmetidir.

Tıklayınız > 81 İlde her konuda yatırım teşvikleri ve miktarları programı

Anlaşılmayan konular için (312) 550 5050 den bilgi alabilirsiniz.

4M Danışmanlık, 1991 yılından bugüne 33 yıllık tecrübesi ile 25.000 den fazla müşterisine hizmet vermiş, sektörün öncüsü kurumsal bir danışmanlık firmasıdır.

4M’in, Sizin için yapabileceği bir hizmet mutlaka vardır.
4M Ekibinin yeni hedefi EFQM mükemmellik modelini uygulayarak Avrupa Mükemmellik Ödülünü almak ve kurucusuna bağlı olmaksızın nesiller boyu hizmetini sürdürebilmektir.

Müşterimiz, 4M OfisYol otomasyon sistemine kendi şifresi ile giriş yaparak 4M’deki işinin her aşamasını görebilir. Dosya ve iş talimatlarını gönderebilir.

4M’in kurucusu 1946 doğumlu Himmet Öztürk, Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi mezunudur. Avrupa Patent Vekili olan Himmet ÖZTÜRK, Türk Patent Enstitüsünde tutulan (Marka sicil no:1, Patent sicil no:1) vekilliği siciline kayıtlıdır.

Tıklayınız > Marka Vekilliği Belgesi     Tıklayınız > Patent Vekilliği Belgesi

Referanslarımız

Daha fazlasını yükle


Aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın,
ÜCRETSİZ ön danışmanlık hizmetimizden faydalanın

Sayın Himmet Öztürk; Teşekkür ederiz.
Uzmanlarımız sizinle temasa geçecektir.