4M Danışmanlık, 26 – 27 Kasım 2019 tarihlerinde, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’ nda gerçekleşen “28.Kalite Kongresi” ne katılmıştır.

Avrupa’nın alanında en etkili Kalite Kongresi olan Kalite Kongreleri, 28 yıldır KalDer tarafından düzenlenmekte olup, her yıl Türk İş Dünyası’nın gündemini oluşturmakta, düzenlenen oturumlarda 50’yi aşkın üst düzey yönetici bilgi birikimlerini, özel ve kamu sektörü temsilcilerine aktarmaktadır.

40′ ın üzerinde çok değerli konuşmacının katıldığı Kongre; tüm katılımcılar için stratejik iş ortaklığı fırsatları oluşturmak, Kalite sürecinde hizmet sağlayanlar ile bu yola yeni başlayanları aynı platformda bir araya getirmek, firmaların gelecek hedeflerine ulaşmaları yönünde, kalite ekseninde çözüm önerileri geliştirmelerini sağlamak, sektörler arası diyalogları geliştirmek ve başarı hikâyelerinin paylaşılıp, tüm kalite gönüllülerine ulaşmasını sağlamak için oldukça faydalı bir etkinlik olmuştur.

4M Danışmanlık, Türkiye Kalite Derneği tarafından İstanbul’da yapılan 24. Kalite Kongresinde “Mükemmellik Yolculuğunda Kararlılık Belgesini” almıştır. 

Bu güzel organizasyon için KALDER ekibine çok teşekkür ederiz.