4M DANIŞMANLIK, TÜRKİYE MÜKEMMELLİK ÖDÜLLERİNİN VERİLDİĞİ 25. KALİTE KONGRESİNE KATILMIŞTIR.

KALDER tarafından 25.si düzenlenen Kalite Kongresi HILTON İstanbul Bosphorus Conventıon Center’ da 15 – 16 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilmiş ve Türkiye Mükemmellik ödülleri sahiplerini bulmuştur.

Kongre, muhteşem bir görsel şov ile başlamış, ikinci günün sonunda da DYO Boya Fabrikaları ve Uludağ Üniversitesi Gemlik Asım Kocabıyık Meslek Yüksek Okulu, Türkiye mükemmellik ödülünü alarak yine aynı mükemmellikte bir ödül töreni ile son bulmuştur.

11.Cumhurbaşkanımız Abdullah GÜL’ de dahil olmak üzere iki gün boyunca yapılan yerli ve yabancı sunumlarda işletmelerin sürdürülebilirliği için yapılması ve yapılmaması gerekenler vurgulanmıştır.

KalDer’in 24 yıldan bu yana kesintisiz olarak verdiği Türkiye Mükemmellik Ödülleri, mükemmellik yolculuğuna çıkan firma ve kurumların geleceklerinin şekillenmesinde önemli bir paya sahiptir.

EFQM Modeli, kurumların başarılarının sürdürülebilir olmasında ve büyümesinde, verimli iş modelleri geliştirmelerinde, stratejik planlama süreçlerinde önemli bir rehberdir. Bu durum hem kamu hem de özel sektör için geçerlidir. Rekabetin boyutlarının hızla arttığı bir çağda küresel yönetim modellerini kullanmak kaçınılmaz olacaktır.

4M Danışmanlık, 17-18 Kasım 2015 tarihlerinde Türkiye Kalite Derneği tarafından İstanbul’da yapılan 24. Kalite Kongresinde Mükemmellik Yolculuğunda Kararlılık Belgesini almıştır. 

Hedefimiz; müşteri odaklılık, güvenilirlik, dürüstlük, hoşgörülülük ve sürekli gelişmek ilkelerimize sadık kalarak çalışmalarımızı sürdürmek, önce Türkiye Mükemmellik Ödülünü sonra da Avrupa Mükemmellik Ödülünü almaktır.