4M DANIŞMANLIK, 9. KOZMETİK KİMYASI, ÜRETİMİ VE STANDARDİZASYONU KONGRESİ’ NE KATILMIŞTIR.

4M Danışmanlık, 22-23 ve 24 Şubat 2019 tarihlerinde Kimyager Derneği tarafından organize edilen ve Antalya ‘Mirage Park Resort’ ta gerçekleşen, ‘9. Kozmetik Kimyası, Üretimi ve Standardizasyonu Kongresi’ ne katılmıştır.

Kongre; sektör profesyonellerini, uzmanlarını, araştırmacılarını, akademisyenlerini, kamu kurum temsilcilerini ve sivil toplum kuruluşlarını kısacası sektörün tüm bileşenlerini bir araya getiren marka değeri yüksek bir organizasyon olarak önem arz etmektedir. Bu organizasyon, sektörün ihtiyaç duyduğu konuları, uzman konukları ve paydaşları ile gündeme getirmesi ve sektör profesyonellerinin ihtiyaç duyduğu eğitim ve kursları kongre bünyesine adapte etmesi nedeniyle kozmetik sektörünün tamamı tarafından tercih edilen bir platform haline gelmiştir.

Kongre programında; davetli konuşmalar, kısa sözel sunumlar, poster sunumları, kurslar ve workshoplar olmuştur. Bilimsel programda ayrıca, ‘Probiyotikler, Peptidler, Proteinler ve Kozmetik Uygulamalar’ temalı özel oturum da yer almıştır.

Çok önemli konuşmacıların ve Kurum çalışanlarının/başkanlarının yer aldığı kongrede hem eğitim almış hem de şirketimizi temsil etmişlerdir. Tüm bilim insanlarını, sektör temsilcilerini, öğrencilerini ve profesyonellerini ağırlayan kozmetik kongresi uzmanlarımız için çok faydalı ve verimli geçmiştir.