4M Danışmanlık, ODTÜ EMT(Endüstri Mühendisleri Topluluğu) Tarafından Düzenlenen VAKA ANALİZİ Yarışmasında Jüri olmuştur.

EMT (Endüstri Mühendisliği Toplulukları Birliği), Türkiye ve Kıbrıs’tan 15 üniversitenin Endüstri Mühendisliği topluluklarının aynı çatı altında toplanması ile kurulan Türkiye’deki ilk ve tek Endüstri Mühendisliği ile alakalı tüzel kişiliktir.

Vaka Analizi Yarışması (VAY)

Yarışmacılar sponsor şirketler tarafından sağlanan vakalara en kısa zamanda, en düşük maliyetli, en çok verim ve kar sağlayan çözümü bulmayı hedeflemiştir. Yarışmacılar sponsor şirketlerden ve akademik hayattan katılan yetkili kişilerin oluşturduğu jüriler tarafından değerlendirilmiştir. 15 üniversitenin Yerel Elemelerde birinci olmuş takımları Büyük Final’ de yarışacak ve kendi okulunu temsil edecektir.

Yarışmacılar, kendilerine verilen 18 sayfalık İngilizce vakayı, 3 saat içinde okumuş, anlamış, analiz etmiş ve belirli metotları kullanarak çözüm analizlerini sunmuştur.

Vaka Analizi Yarışmasında jüri koltuğunda olan 4M Danışmanlık olarak, vaka analizi yapan tüm yarışmacıları tebrik ederiz. 1. Seçilen ekibin ODTÜ’ yü en iyi şekilde tebrik edeceğine inanıyor ve başarılarının devamını diliyoruz.