4M DANIŞMANLIK, 03-04 Kasım 2016 tarihlerinde, Ankara Congresium Kongre ve Fuar Merkezinde, EIF 9. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarına katılacaktır.

congre-768x512_hul-karT.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın himayelerinde, Global Enerji Derneği (GED)’in düzenlediği “EIF 9. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı” (EIF 2016), 03-04 Kasım 2016 tarihleri arasında Ankara Congresium kongre ve fuar merkezinde gerçekleştirilecektir.

Kapsamlı bir organizasyon olan EIF’2016; enerji sektörü üst düzey şirket yöneticilerini, karar alıcıları, enerji sektörü kanaat önderlerini, sivil toplum kuruluşları yöneticilerini, akademisyenleri ve düzenleyici kuruluşları bir araya getirecektir.

Ulusal ve uluslararası medya kuruluşları tarafından canlı yayınlar ile yakından takip edilecek olan Kongrenin, önemli katılımcılarının da etkisiyle Dünya Enerji Koridorlarında yer alan Türkiye’nin ileriye yönelik gelişme sürecine önemli katkılar sağlayacağına inanılmaktadır.

4M Danışmanlık olarak, fuarda açacağımız standımızda siz değerli müşterilerimizi aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.