Turizm Belgeleri Danışmanlığı

Turizm sektörü dil, din, ırk ayırımı yapmaksızın tüm insanların kullandıkları en güvenli uğrak yerleridir. Bir bakıma insanların ihtiyaç duyuldukça ortak evleri, kullanma alanlarıdır.

Bu sebeple Turizm konaklama tesislerinin müşterilerinin tamamına en iyi hizmet verebilecek standartlarda olmaları gereklidir.

4M Danışmanlık, Mühendislik hizmeti vermemektedir. Yatırımcıya baştan yol göstermekte, sonradan önemli ek maliyet yaratacak zorunlu harcamaların doğmasını önlemektedir.

Müşterisinden beklentisi, her hangi bir değişikliğin 4M uzmanları ile paylaşılması, zamanında ve doğru bilgilendirme yapılarak, zaman ve maddi imkanların daha iyi kullanmasını sağlamaktır.

Müşterinin 4M Danışmanlıktan Otel yatırımı için Teşvik Belgesi talep etmesinden önce yapılması gerek çalışmalar yapılmalıdır.

Örneğin, Konaklama tesisi yapıldığında Turizm işletme belgesi alınacaktır. Ancak, tesis planlaması, hedeflenen yıldız sayısına ve Turizm İşletme belgesi alabilme şartlarını karşılamasına bağlıdır.

Tesis planlaması yapılırken hedeflenen yıldız sayısına uyumlu Yeşil yıldız belgesi alabilmek için gerekli tüm işlemlerin aksamadan yapılabilmesini sağlayacak altyapı düşünülmüş olmalıdır.

Bu hassasiyet yatırım harcamasındaki tekrarlamaları ortadan kaldırdığı gibi, tesisin daha kısa sürede açılmasına imkan hazırlar.

4M Danışmanlık Uzmanları ile görüşmeden karar vermeyiniz. 4M tesisiniz açılıncaya kadar sizinle birlikte olacaktır.

4M Danışmanlık, %30’dan fazlası 8-20 yıl arası çalışan 70’e yakın nitelikli personeli ile 1991’den itibaren 10.000’den fazla müşterisine etik kuralları ile hizmet sunmuş kurumsal bir danışmanlık şirketidir.

4M ile çalışmıyor olsanız dahi aramak ve bilgi almaktan çekinmeyiniz.

Turizm Belgeleri Sıkca Sorulan Soruları görmek için tıklayın

Turizm yatırım teşvikleri Referanslarımız

Bu modül güncellenmektedir!


Aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın,
ÜCRETSİZ ön danışmanlık hizmetimizden faydalanın

Sayın Himmet Öztürk; Teşekkür ederiz.
Uzmanlarımız sizinle temasa geçecektir.