DTVS Kaydı

DTVS üzerinden yapılan denetimin amacı nedir?

İhracat ve ithalat aşamalarında uygulanan denetimler ile ekonomik, ticari, çevre ve sağlık koşullarına uygunluğunun sağlanması, İhracat ve ithalatın daha kısa sürede hızlı ve güvenli yapılabilmesi için ortak bir veritabanı üzerinden işlem yapılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

  1. Dış Ticaret Veri Sistemi üzerinden yapılacak ihracat ve/veya ithalat ile ilgili elektronik ortamda firma tanımlama ve yetkilendirme başvurularının yapılması,
  2. İhracat/ithalat bilgilerinin elektronik ortamda veri girişlerinin yapılması
  3. Başvurunun hem elektronik ortamda hem de kurum nezdinde takip edilmesi ve e-Kontrol Belgesi alınarak işlemin sonuçlandırılması.
  4. Kurum uzmanlarınca denetim yapılmak istenmesi halinde, denetmen tarafından ürün numunesi alınabilmesi için gerekli iletişim, randevu vb. konuların organize edilmesi
  5. Alınan ürün numunesine ait analiz sonuçlarının takip edilerek gerekli bilgilendirmenin yapılması
  6. Mevzuatta değişiklik olması halinde, müşteriye kısa sürede bilgilendirme yapılması

DTVS kaydı ve kontrol belgenizin alınması için firma bilgilerinizle birlikte ürünlerinizin GTİP numarasını göndermeniz halinde inceleme ve değerlendirme raporumuz firmanıza gönderilecektir. Uygunsa işlemler hemen başlatılır.

4M Danışmanlık, %30’dan fazlası 8-20 yıl arası çalışan 70’e yakın nitelikli personeli ile 1991’den itibaren 10.000’den fazla müşterisine etik kuralları ile hizmet sunmuş kurumsal bir danışmanlık şirketidir.

4M ile çalışmıyor olsanız dahi aramak ve bilgi almaktan çekinmeyiniz.

4M ile çalışırken müşterinin takibi ve düşünmesine gerek kalmaz. Yabancı işten ayrılıncaya kadar 4M uzmanları izler. Zamanında işlemleri başlatır.

Çalışma izinleri hakkında detaylı bilgi için (212) 573 0101 veya (312) 550 5050 telefonlardan 4M uzmanları ile görüşmeden karar vermeyiniz.

Daha detaylı bilgi almak için tıklayınız YABANCI PERSONEL ÇALIŞMA İZİNLERİ

Bazı Referanslarımız

Bu modül güncellenmektedir!


Aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın,
ÜCRETSİZ ön danışmanlık hizmetimizden faydalanın

Sayın Himmet Öztürk; Teşekkür ederiz.
Uzmanlarımız sizinle temasa geçecektir.